Категорії розділу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Мої статті

Часті питання, щодо COVID-19

Як впоратись зі стресом під час пандемії?

Стрес негативно впливає на ментальне та фізичне здоров’я людей. Тому дуже важливо навчитись ним керувати. Практичні навички та техніки для того, щоб краще справлятися зі стресом, підготувала World Health Organization Ukraine. У посібнику ВООЗ можна знайти відповіді на такі питання: що впливає на нашу поведінку і чому ми починаємо робити те, що погіршує наше життя? Як навчитися краще зосереджуватися та включатися в життя? Як подолати емоційну бурю? Наведені техніки допоможуть покращити емоційний стан, зменшити тривогу, знизити рівень стресу та зміцнити впевненість у власних силах, незважаючи на несприятливі зовнішні обставини. Переглянути або скачати пам’ятку можна за посиланням https://cutt.ly/GlbcjG5

Чи може депресія бути наслідком захворювання на COVID-19?

Одним із важливих та складних наслідків захворювання на COVID-19 є депресія. Депресія - це захворювання, не настрій, не слабкість, не різновид ліні, не брак мотивації і не вигадка. Депресія відрізняється від змін настрою. Хандру можна подолати силою волі, бажанням чи навіть необхідністю - вставати та йти на роботу, виводити собаку та ін. На депресію сила волі та будь-які зовнішні обставини не діють. Людина більше не здатна долати емоційні спади та втратила контроль над ситуацією.

Депресія впливає на фізичний стан організму, настрій і психіку людини. Зникає мотивація будь-що робити, і мова не про цілі на рік та їх досягнення, а про побутові речі, такі як встати з ліжка, почистити зуби. Зникає бажання спілкуватися з людьми, виходити на вулицю. Виникає відчуття провини, безпорадності та самотності. Життя поступово втрачає сенс.

Діагностувати депресію та її причини може лише лікар. Як будь-яка хвороба, депресія може прогресувати, але виліковна. Метод обирає лікар: психотерапія, антидепресанти, когнітивно-поведінкова терапія.

Чи ефективні УФ-лампи для дезінфекції приміщень, де перебували хворі на COVID-19?

Використання екранованих УФ-опромінювачів ефективне для знезараження повітря під час інфекційних захворювань, які передаються повітряним шляхом. Вірус SARS-CoV-2 міститься в доволі великих краплях слизу, що їх виділяє під час чхання та кашлю хвора людина та які не перебувають у повітрі тривалий час. Тому знезараження повітря за допомогою екранованих УФ-опромінювачів не впливає на передавання SARS-CoV-2. Відкриті УФ-опромінювачі можна використовувати виключно як додатковий метод, після обробки поверхонь дезінфекційними розчинами.

Категорія: Мої статті | Додав: korykivkases (10/10/2022)
Переглядів: 54 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вхід на сайт
Друзі сайту